Blog

Rozumí korporace síle sociálních sítí?
2017-05-31

Sociální sítě neustále nabírají na síle. Bloggeři, instagrameři, youtubeři a další celebrity onlinu se předhánějí, kdo má více sledujících a "like" pod příspěvkem. Má to svůj důvod - dává jim to kredit, který otevírá dveře do firem, které potřebují propagovat své zboží a služby, často za nemalou odměnu. Taková spolupráce navíc působí synergicky a posiluje vlastní brand online hvězdiček.

Co mi přinesl koučink?
2016-11-03

Vždy jsem věřila, že nejlepší školou je život sám. V byznysu to platí dvojnásob. Když přijde nová nepříjemná situace, může trvat dlouho, než se firma vzpamatuje. A když se stane něco skvělého, může to společnost vyšvihnout nahoru stejně nečekaně. V každém případě jde o výzvy a vždy je nutné provést interní změny, aby firma mohla fungovat bez problémů dál. Nikdo učený ale z nebe nespadl.

Co bude trendy v komunikaci v roce 2016?
2016-01-08

Stojíte na začátku roku a vyhlížíte, co přinese. Plánujeme strategie na následující období, snažíte se předvídat, jaké trendy ovlivní marketingovou komunikaci, abyste implementovali právě takové nástroje, které vaši společnost zviditelní a za sebou nechali ty z doby ledové. Máme pro vás 3 tipy, co bude tento rok in.

Zlaté pravidlo tří
2015-09-14

Jako student, jako kancelářská krysa a později i jako podnikatelka jsem si musela v minulosti najít systém, jak pracovat. Zkoušela jsem všechno možné. Od psaní do „zapomínáčku“, přes klasický diář, elektronický diář, zapisování úkolů na post-itypo návrat ke klasickému papírovému diáři. Jen psaní na ruku se mi jaksi vyhnulo. Vždycky mi to připadalo celkem neestetické.

Je větší vždycky lepší?
2013-05-08

V současnosti rádi používáme v byznysu několik "sexy" slov, které opravdu mě děsí. Jedním z nich je "růst". Skoro vypadá, jako bychom se otevřeně více zájímali o růst našeho podnikání, zvýšení našeho úspěchu a množení peněz. To všechno je v pořádku - mluvíme o podnikání a v podnikání jsou tyto věci nutné a přirozené, ale... vlastně mám dvě "ale".