Corporate Social Responsibility

Společenská odpovědnost firem v posledních letech nabyla na významu. Společnosti si stále více uvědomují, že jejich postoje a chování k okolnímu prostředí ovlivňuje nákupní chování zákazníků.

Chcete-li se odlišit v přístupu ke svému okolí a zařadit se mezi odpovědné firmy, pomůžeme Vám vytvořit a nastavit vhodnou CSR strategii, která bude podporovat Vaše obchodní cíle.

Co bude trendy v komunikaci v roce 2016?

Stojíte na začátku roku a vyhlížíte, co přinese. Plánujeme strategie na následující období, snažíte se předvídat, jaké trendy ovlivní marketingovou komunikaci, abyste implementovali právě takové nástroje, které vaši společnost zviditelní a za sebou nechali ty z doby ledové. Máme pro vás 3 tipy, co bude tento rok in.

1. Technologické inovace a virtuální realita. Pokud pracujete v marketingu, víte, jak důležité je ve správném poměru naservírovat emoce a fakta. To vše lze nejlépe skrz zkušenost. Virtuální realita a nejnovější technologické vychytávky dokáží přiblížit vaše sdělení dnes již poměrně věrně. Můžeme se tak setkat například se zkoušením zboží hledáčky chytrých telefonů, či využití speciálního headsetu, který dokáže vzbudit dojem, že jste někde jinde. A jen pomyslete, co všechno se dá v takovém případě dělat!

2. Kybernetická bezpečnost. Svět se stává více a více digitální. Informace se na nás hrnou rychle a už dávno neplatí, že nic není starší než včerejší noviny. Na internetu lze dohledat víc, než by by si vaše reputace přála. Nemluvě o zabezpečení dat jako takových. Nezapomeňte vedle kvalitního marketingu investovat také do SEO a bezpečnosti vašich serverů.

3. Obsah. Mohli bychom tisíckrát opakovat, že pokud není co, nekomunikujte raději nic. Kvalitní obsah, zaměřený na klienta, je klíčový bod úspěchu v komunikaci a nikdy nevyjde z módy. Přemýšlejte, co zaujme vašeho zákazníka, nikoli, co mu primárně chcete vnutit. Jako vždy jde o emoce, které probudíte. Digitální platformy a důraz na visuální obsah k tomu slouží skvěle – nebojte se je využít!

Do nového roku vám přejeme, aby se vám dařilo a ať má vaše komunikace ten správný výsledek ;)

2016-01-08