KONTAKT

Ať už potřebujete okamžitou pomoc prostřednictvím krizové komunikace, nebo jen pohnout s Vaší reputací, s přípravou eventu, či čímkoli dalším, obraťte se na nás prostřednictvím emailu kamila.biddle@biddleagency.com, či na telefon 737 468 575.


Fakturační adresa:
Kamila Biddle
Růžová 145
257 22 Čerčany
IČO: 87412527
DIČ: CZ8458315888

Je větší vždycky lepší?

V současnosti rádi používáme v byznysu několik "sexy" slov, které opravdu mě děsí. Jedním z nich je "růst". Skoro vypadá, jako bychom se otevřeně více zájímali o růst našeho podnikání, zvýšení našeho úspěchu a množení peněz. To všechno je v pořádku - mluvíme o podnikání a v podnikání jsou tyto věci nutné a přirozené, ale... vlastně mám dvě "ale".

Za prvé si myslím, že není moc hezké mluvit o našich ambicích před klienty. Dobrá, může to znít jako přirozené sebevědomí, ale můžeme tím také nahnat klientům strach, protože se mohou cítit jako dojná kráva.Za druhé: kde je kladen důraz na udržitelnost a kvalitu? Nebylo by lepší mít větší starost o to, zda jsme opravdu skvělí v tom, co děláme, než jak jsme velicí?

Domnívám se, že neexistuje žádný strom, který může růst k nebi a růst sám přichází jako vedlejší produkt trvale poskytovaných kvalitních služeb. Proč tato posedlost velikostí a růstem? Pojďme být více odpovědní klientům a zaměstnancům - jsem si jistá, že nás to učiní šťastnějšími a klidnějšími.

2013-05-08