Fotogalerie

Mikuláš v OD Kotva

Naše milé hostesky - tentokrát jako andílci - nadělovaly mikulášským koledníčkům v OD Kotva.

Prague Rallysprint

Poslední listopadový den 2013 jsme zajistili podporu JT Rally Teamu našimi hosteskami!

Event CEC GR

Je nám velikou ctí, že naše hostesky přispěly ke zdárnému průběhu večera CEC Government Relations, který se konal 21. října 2013 v Divadle na Vinohradech.

Mediale Josefa Bicana

Pro našeho milého klienta, Národní Pokladnici, jsme v září 2013 komunikovali prezentaci medaile vytvořené ke 100. výročí narození fotbalové legendy, Josefa Bicana. Představili ji kanonýrův syn, pan Ivan Bican, a vynikající gólman, "Čaroděj" Martin Vaniak.

Výlety pro seniory

Pro našeho váženého klienta, společnost Národní Pokladnice, jsme v roce 2013 připravili a zorganizovali CSR projekt Výlety pro seniory. Tento projekt vznikl ve spolupráci s Diakonií CČE, která je jednou z největších nestátních organizací poskytujících sociální služby. V rámci svých CSR aktivit jsme se jej také dobrovolně zúčastnili.

Den otevřených dveří

Dne 6.9.2012 jsme pomáhali zajistit den otevřených dveří pro jazykovou školu Channel Crossings.

Medaile Zlaté bula

Na podzim roku 2012 jsme pomáhali společnosti Národní Pokladnice s propagací charitaticního projektu internetové aukce unikátní medaile Zlatá bula sicilská.

Ladies Night

V červnu 2012 jsme na populární dámské akci v multikině CineStar propagovali dámskou módní značku Karen Millen.

Double Eagle 1933

Organizace výstavy unikátní zlaté mince Double Eagle 1933. Tisková konference k výstavě. Společenský večer k otevření výstavy.

Zdraví nás baví s 211

V červnu roku 2014 jsme se podíleli na propagaci Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR. Byla to hezká a příjemná spolupráce.