Novinky

Ten Points na veletrhu v Berlíně
2017-07-05

Léto jsme zahájili pracovně a to příjemnou návštěvou berlínského veletrhu Panorarama Fashion Fair. Zajímal nás stánek švédské značky Ten Points, pro kterou spravujeme sociální sítě, a její novinky na další sezónu.

Den Policií ČR a 211
2017-06-17

Dnes jste naše milé hostesky mohli opět potkat v Letňanech na Dni s Policií ČR a Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR. Konal se již 10. ročník této úspěšné akce a my jsme velmi rádi, že se na nás klient obrací opakovaně.

Spolupráce s Bloges Robes
2017-05-31

Pro našeho klienta zastupujícího značku Ten Points jsme zajistili spolupráci s hvězdami instagramu Bloges Robes.

Jsme partnery výstavy Terakové armády
2017-05-26

Stali jsme se partnery úspěšné historické výstavy Terakotové armády - Odkaz prvního císaře, která je momentálně k vidění ve Zlínských filmových ateliérech. Výstava je součástí doprovodného programu Zlínského filmového festivalu.

Online komunikace pro Chez Parisienne
2017-05-16

Nově připravujeme online komunikaci pro butik s luxusním prádlem Chez Parisienne.

Zlotá linia v Praze
2017-05-03

Jsme poctěni, že jsme byli vybráni komunikovat a spoluoragizovat výstavu Złota Linia v Praze. Díla současného polského umění jsou k vidění v Latin Art Gallery do konce měsíce. Výstava vznikla na popud kurátorky, paní Aleny Mrázové, ředitelky Latin Art Gallery, paní Kateriny Bohac a pod záštitou Velvyslanectví Polské republiky.

Photoshooting pro Te Points
2017-04-06

Pro obuvní značku Ten Points jsme fotili nové vizuály pro využití na sociálních sítích.

Nové vizuály pro ara Shoes
2017-03-15

Již tradičně jsme se postarali o prezentaci nových vizuálů pro obuvní společnost ara Shoes v České republice.

Hostesky na veletrhu STYL - KABO
2017-02-21

Naše hostesky zkrášlovali tento rok jarní brněnský veletrh STYL - KABO a propagovali znašku Ten Points. Více na našem facebooku ;)

Dárkové předměty pro Confucius
2017-02-13

Pro jazykovou školu Confucius jsme zajistili parádní reklamní předměty, které se odkazují nejen na jejich obor - tedy vzdělávání - ale také na lásku k novým technologiím a respekt k udržitelnosti zdrojů. Tašku z ekologických materiálů doplnil praktický notes a pero se stylusem, pro použití na tabletech, chytrých telefonech či interaktivních tabulích.