Novinky

Hanka Vágenrová pro Ten Points
2017-01-23

Jedna z nejpopulárnějších hereček dneška, Hana Vágnerová, nafotila pro švédskou značku obuvi Ten Points kouzelné snímky. Těšit se na ně můžete na sociálních sítích. Tentokrát jsme zajišťovali produkci.

PF lze rozesílat až do konce ledna
2016-12-15

Vánoce se blíží a Vy jste pod tíhou konce roku zapomněli na vánoční přání? Nevadí! Pošlete po Novém roce PF, tedy přání nového roku. Může být tištěné i elektronické, třeba i rozpohybované ve formátu GIF. Rádi Vám s ním pomůžeme ;)

Dárkový voucher? Žádný problém!
2016-12-01

Přemýšlíte o výrobě dárkových voucherů a nevíte, jak na to? V tomto ohledu máme bohaté zkušenosti. Dokážeme zajistit dárkové poukázky na míru Vašim představám i možnostem. Naposledy jsme je zhotovovali pro jazykovou školu Confucius.

Nové plakáty a backlighty ara Shoes
2016-11-22

Produkce nových vizuálů na prodejnách rakouské obuvní značky ara Shoes jsou naše práce. Jsme rádi, že jsme je mohli pro tohoto klienta opět zajistit.

Spolupracujeme s BESIPem!
2016-11-11

Naše usměvavé hostesky Vás jste mohli v uplynulých dnech potkat na výstavě BESIP v Akademii věd ČR, která se zaměřuje na osvětu zviditelnění chodců coby nejzranitelnějších účastníků silničního provozu.

Jsme tu s Vámi již 6 let!
2016-11-03

Děkujeme všem klientům a spolupracovníkům za důvěru a těšíme se na spolupráci na dalších projektech!

Pracujeme pro jazykovou školu Confucius
2016-10-17

Už v minulosti jsme se zabývali projekty a komunikací klientů, kteří měli něco společného se vzděláváním. Nyní může s radostí prozradit, že nově spolupracujeme s jazykovou školou Confucius, která sídlí na pražském Hollarově náměstí. Už z dálky jsou její prostory nepřehlédnutelné díky polepům oken a vchodu. Ty máme na svědomí my, stejně jako světelné logo a navigaci uvnitř školy.

Unikátní svatební oznámení
2016-09-26

Svatba je jedním z nejdůlžitějších dnů v životě a měla by odrážet charakter snoubenců, i jejich vztah. Pro budoucí manžele Věru a Martina jsme tak sáhli po neobvyklém řešení svatebního poznámení. Jelikož mají blízko k hudbě, tetování a stylu rockabilly, navrhli jsme jim oznámení, které představuje malou klasickou gramofonovou desku se zajímavým grafickým řešením. Náš nápad se jim líbil. I pro Vás můžeme najít originální řešení ;)

Nově komunikujeme značku Ten Points!
2016-09-01

Ano, módu máme opravdu moc rádi a zdá se že boty nejraději. Nově spolupracujeme se společností Lanson Praha, která v Česku mimo jiné distribuuje švédskou obuvní značku Ten Points (jistě znáte z obchodu našeho jiného klienta, SHOE REPUBLIC). Těšíme se, že pomůžeme zvýšit povědomí o této značce a přiblížíme Čechům tyhle krásné, pohodlné a hlavně velmi kvalitní boty!

Psst! Chystáme umělecký projekt!
2016-08-24

S nadšením prozrazujeme, že ve spolupráci s Latin Art Gallery připravujeme nový umělecký projekt, který bude realizován příští rok! Více na jaře 2017!

I svatba může mít své logo!
2016-08-01

V červenci proběhla svatba snoubenců Petry a Lukase. Vytvořili jsme pro ně logo svatby, svatební oznámení i etikety na svatební slivovici.

BA zajišťuje PR pro společnost AEV
2016-07-20

Tento rok jsme navázali spolupráci s kroměřížskou výrobní společností AEV, která se specializuje na jemnou techniku v automobilovém a leteckém průmyslu. Jsme poctěni, že můžeme pomoci s komunikací české firmě, která se uměla tak skvěle prosadit ve světě díky svým kvalitním výrobkům.

Nová kampaň v prodejnách ara
2016-07-11

Se společností ara Shoes už spolupracujeme dva roky. Přijďte se podívat do jejích prodejen v Praze. Kromě kvalitní obuvi této rakouské značky uvidíte nové plakáty a backlighty - a ty jsou naše práce.

Cirque Prague poprvé!
2016-06-27

V pátek poprvé světlo světa uzřel fantastický projekt Cirque Prague! V odsvěceném kostele sv. Anny, známém jako Pražská křižovatka se pro uzavřenou společnost odehrála párty ve stylu cirkusu a bohémy pod taktovkou talentovaného Jiřího Kalfáře. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí.

IX. den s Policií ČR a ZP MV ČR
2016-06-19

Jsme rádi, že nás již podruhé oslovila Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, abychom pomohli na IX. dnu s Policií ČR a ZP MV ČR. Naši členy týmu jste tak mohli potkat na výstavišti v Letňanech.

Nová kolekce Felina v pražské NOVODONII
2016-04-30

O tomto víkendu jsme pomáhali vystavit nové kousky kolekce spodního prádla Felina pro obchod Novodonia, který naleznete v 1. patře obchodního domu Kotva. Přijďte se také inspirovat.

Shopping Fever v SHOE REPUBLIC
2016-04-13

I tento rok se můžete těšit na nákupní akci Shopping Fever v největším obchodě se značkovou obuví SHOE REPUBLIC. Od zítřka do neděle se na Vás těšíme v OD Kotva.

Valentýn v Café Terapie
2016-02-15

Na Valentýna jsme dekorovali Cafe Terapie na pražské Výtoni. Chcete vyzdobit svou restauraci, prodejnu, kancelář, domov, či jiné místo? Obraťte se na nás! O všechno se rádi postaráme - a když budete chtít postaráme se o celou oslavu či event na klíč ;)

Výstava nejdražší mince světa zahájena
2016-02-09

Ode dneška do pátku 12. února je otevřena mimořádná expozice nejdražší mince světa Flowing Hair Liberty Dollar 1794, která bude vystavována spolu s bostonskou originální kopií Deklarace nezávislosti z roku 1776 v Nové budově Národního muzea. Výstavu pořádá společnost Národní Pokladnice.

TK k výstavě nejdražší mince světa
2016-02-02

Tisková konference k výstavě nejdražší mince světa Flowing Hair Liberty Dollar 1794 se bude konat 9. 2. od 11hod. v Travertinovém sálu Nové budovy Národního muzea. Akreditace na kamila.biddle@biddleagency.com