O NÁS

"Nemůžu pochopit, proč se lidé bojí nových myšlenek. Já se bojím těch starých." - John Cage

Jsme otevření, kreativní a profesionální. V práci pro klienta zhodnocujeme své bohaté zkušenosti a rozsáhlé znalosti. Naším zájmem je budovat s klienty dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a spokojenosti.

 

NÁŠ TÝM

Kamila Biddle se věnuje oblasti komunikace, public relations a marketingu již přes deset let. Za tu dobu pracovala na řadě projektů a na různých pozicích v komerční i státní sféře. V současné době pomáhá svým klientům vylepšit mediální obraz a komunikaci směrem k veřejnosti, nacházet vhodné marketingové nástroje, vytvářet CSR strategie, získávat sponzory a mnoho dalšího.
Vystudovala obor diplomacie. Ve volném čase se věnuje rodině, studiu jazyků, neziskovým projektům, cestování, umění a józe.

Michaela Staňková pracuje v oboru public relations a marketingu přes deset let. Řadu let strávila jako account manager ve významné mezinárodní PR agentuře, kde připravovala PR plány pro klienty z nejrůznějších oborů a následně je se svým týmem realizovala. Několik let působila také v tiskovém oddělení velké korporace v telekomunikačním sektoru. Michaela má rovněž zkušenosti z komunikace a produkce v oblasti kultury.
Vystudovala veřejnou ekonomiku na Masarykově univerzitě v Brně. Pokud zrovna nepřipravuje PR kampaň nebo event, věnuje se józe, tanci, je v přírodě nebo cestuje.