O NÁS

"Nemůžu pochopit, proč se lidé bojí nových myšlenek. Já se bojím těch starých." - John Cage

Jsme otevření, kreativní a profesionální. V práci pro klienta zhodnocujeme své bohaté zkušenosti a rozsáhlé znalosti. Naším zájmem je budovat s klienty dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a spokojenosti.

 

NÁŠ TÝM

Kamila Biddle se věnuje oblasti komunikace, public relations a marketingu již přes deset let. Za tu dobu pracovala na řadě projektů a na různých pozicích v komerční i státní sféře. V současné době pomáhá svým klientům vylepšit mediální obraz a komunikaci směrem k veřejnosti, nacházet vhodné marketingové nástroje, vytvářet CSR strategie, získávat sponzory a mnoho dalšího.
Vystudovala obor diplomacie. Ve volném čase se věnuje rodině, studiu jazyků, neziskovým projektům, cestování, umění a józe.

Michaela Staňková pracuje v oboru public relations a marketingu přes deset let. Řadu let strávila jako account manager ve významné mezinárodní PR agentuře, kde připravovala PR plány pro klienty z nejrůznějších oborů a následně je se svým týmem realizovala. Několik let působila také v tiskovém oddělení velké korporace v telekomunikačním sektoru. Michaela má rovněž zkušenosti z komunikace a produkce v oblasti kultury.
Vystudovala veřejnou ekonomiku na Masarykově univerzitě v Brně. Pokud zrovna nepřipravuje PR kampaň nebo event, věnuje se józe, tanci, je v přírodě nebo cestuje.

 

Co mi přinesl koučink?

Posledních několik měsíců mi přineslo mnoho výzev, se kterými jsem se vypořádala po svém. Naučily mne mnoho. Nejdůležitější věcí však bylo, že je dobré si nechat poradit - nebo lépe řečeno se nechat vést při hledání optimálního řešení. Pomohla mi k tomu osobní koučka.

Dřív jsem se koučinku bránila. Myslela jsem, že přijdu k nějaké cizí osobě do zatuchlého krcálku, bez znalosti situace mi budou servírována nějaká vyčtená moudra a pak zaplatím balík. Zkrátka jsem si z předsudků postavila zeď a přes tu nejel vlak.

Situace se změnila, když jsem potkala našeho nynějšího klienta, společnost TCC online, specialistu na psychodiagnostiku. Její mateřská společnost TCC se totiž zabývá právě vzděláváním a osobním rozvojem. Věděla jsem, že pomáhají celé řadě firem, metodiku sestavují psychologové, zkrátka to funguje. Svým profesionálním přístupem si mne naprosto získala.

Zkusila jsem si tedy udělat krátký test. Žasla jsem, jak na mne charakteristika a oblasti, na kterých bych potřebovala pracovat, sedí. Řekla jsem si o radu. Prý by mi pomohl koučink! Tak jsem to zkusila.

Nikdo mi neříkal, co mám dělat. Naopak - na otázky jsem pod vedením příjemné a velmi profesionální koučky hledala odpovědi sama. A taky jsem je našla. Nakonec jsme společně daly dohromady několik praktických tipů. A já jsem se vracela do kanceláře s pocitem, že mám jasno. Aplikovat nové postupy jsem začala ihned - a k mému překvapení vše fantastiky zafungovalo.

Odpovědi máme vždy jen vsobě, stejně jako sílu věci měnit a efektivně řídit. Jen je někdy dobré se nechat nezaujatě vést někým, kdo není v situaci "zakuklený" a zaujatý. Je to jako ve sportu - kouč za vás nemůže hrát, ale pomůže vás nasměrovat, abyste vítězili.


Přeji hodně úspěšných tahů na branku!

Vaše Kam

2016-11-03